461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Sestavení kuchyňských setů na míru

Co o nás napsali spokojení majitelé nové kuchyně?

Ludvík Borský, Trhové Sviny
28. 6. 2016   

Hledal jsem značku, která není předražená, ale zároveň to není takříkakjíc “šmejd”. Dobré recenze mělo Beko. Když jsem zjistil, že pokud u Spořílka nakoupím víc kusů najednou, dostanu slevu, bylo rozhodnuto. Vybráno bylo během pár dní a doručení proběhlo přesně jak jsem chtěl. 

Miroslav Andrš, Blansko
16. 6. 2016  

Myslel jsem, že si všechny spotřebiče vyberu sám jednotlivě, ale pak jsem objevil Spořílkovi sety na míru. Vyplnil jsem, co jsem věděl a čekal na odpověď. Ta přišla rychle, moje požadavky byly dodrženy, líbila se mi i příznivá cena. Co rozhodně doporučuji jsou spotřebiče s prodlouženou zárukou, mám trouby a desku od Beka a neměnil bych.

Jana Pokorná, Liberec
10. 6. 2016  
 
U Spořílka už jsem nakupovala hodněkrát a vždycky jsem byla spokojená, takže i výbavu do nové kuchyně jsem si chtěla vybrat u nich. Vyplnila jsem formulář, zadala požadavky a za pár dní dostala návrh. S výběrem jsem souhlasila, měnila se jen myčka, nakonec jsem zvolila jiný typ. Ušetřila jsem moře času a nervů, díky panu Kembickému šlo všechno jak po másle.

Michal Svoboda, Ostrava
15. 5. 2016
  
Se službami obchodu Spořílek jsem spokojený. Měl jsem hodně požadavků, včetně několika neobvyklých, ale poprali se s tím. Chvilku sice trvalo, než pro mě objevili to pravé, ale čekání se vyplatilo. Teď mám v kuchyni všechno přesně takové, jaké jsem si to představoval.

Barbora Mrázková, Litomyšl
8. 5. 2016   

Do kuchyně jsem chtěla všechno vestavné, ale konkrétní představu jsem moc neměla. Pan Kembický mi doporučil různé spotřebiče a představil jejich výhody. Musím říct, že jeho přístup byl naprosto profesionální a jeho rady mi moc pomohly. Se svou novou kuchyní jsem maximálně spokojená a Spořílka všem jen doporučuji.

Johana Vybíralová, Praha
5. 3. 2016  
 
Při výběru nových spotřebičů jsem měla dost omezené finance, ale i tak pro mě lidé ze Spořílka dokázali najít spotřebiče, které jsem si mohla dovolit. Nové kuchyně se nemůžu nabažit, je prostě skvělá.

Jiří Kadlec, Uherské Hradiště
19. 2. 2016   

Vybírat elektro zařízení nepatří mezi mé hobby, službu sestavení setu na míru jsem proto přivítal všemi deseti. Komunikace za strany obchodu byla bez chybičky, mým požadavkům vyšli vstříc a už za týden od odeslání formuláře jsem měl spotřebiče doma. Za mě jednička!

Dostálová, Sečsko
5. 2. 2016   

Pan Kembický mi pomáhal již od prvního dotazu. Poptávala jsem se po setu na míru a hned na začátku jsme si dohodli cenovou představu. Od té chvíle mi byly nabídnuty nejlepší produkty, které vyhovovaly mým požadavkům ať už z hlediska funkcí, tak i vzhledu. Komunikace byla velmi příjemná, odpověď byla vždy velmi rychlá. Na všechny mé dotazy bylo vždy profesionálně odpovězeno a zároveň byl přístup milý a přátelský.

Kristýna Kopecká, Spořílek.cz
20. 11. 2015
  
Výběr spotřebičů jsem konzultovala s kolegou Petrem. S tím, co mi doporučil, jsem velmi spokojená, vše funguje jak má a neobjevily se žádné problémy. Vybavení kuchyně mě vyšlo kolem 40 000 Kč a rozhodně to byla dobrá investice. Pokud nad rekonstrukcí kuchyně váháte, jděte do toho. Stojí to za to.