461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Sestavení kuchyňských spotřebičů na míru

Zařizujete kuchyň a hledáte ty nejvýhodnější sety kuchyňských spotřebičů?

S tím vám mile rádi pomůžeme. Tvorba setů na míru nám jde od ruky. Navíc je u nás cena za spotřebiče v setu vždy výhodnější, než kdybyste je kupovali zvlášť, takže ušetříte až několik tisíc.

 

Chci vyplnit nezávaznou poptávku hned teď

 

 

 

7 kroků, které vedou k vaší nové kuchyni

Sestavení kuchyňských spotřebičů na míru

Rozmyšleno? Tak pojďte na formulář!

 

 

 

Kdo o vás bude při tvorbě setu pečovat?

Na nic si nehrajeme a neschováváme se za anonymní e-maily. U nás vždy víte, kdo s vámi komunikuje a kdo se o vás stará. Při tvorbě setu na míru to budou hlavně naši dva odborníci na spotřebiče - Petr a Petra, kteří vám se vším pomůžou a budou vám kdykoliv po ruce. 

Petr Kembcický

Petr Kembický
petr@sporilek.cz
Petr je profík na slovo vzatý. Sestavil už desítky setů a klienti na něj pějí samou chválu. Kromě péče o zákazníky má na starosti i nákup zboží, které pečlivě vybírá a ke Spořílkovi pustí jen ty nejkvalitnější spotřebiče od značek s tradicí.

Petra Břízová

Petra Břízová
petra@sporilek.cz
Specialistka Petra si moc dobře rozumí s technickými parametry našich spotřebičů. Sestavit set přesně podle vašich potřeb je proto pro ní hračka. Vždycky ví, co doporučit, aby jste s nabídkou byli spokojeni.

Chcete také kuchyňský set od Petra a Petry?

 

 

 

Jak spotřebiče od nás vypadají v opravdové kuchyni?

 

 

 

 

Co o nás napsali spokojení majitelé nové kuchyně?

Barbora Mrázková, Litomyšl, 8. 5. 2016   
Do kuchyně jsem chtěla všechno vestavné, ale konkrétní představu jsem moc neměla. Pan Kembický mi doporučil různé spotřebiče a představil jejich výhody. Musím říct, že jeho přístup byl naprosto profesionální a jeho rady mi moc pomohly. Se svou novou kuchyní jsem maximálně spokojená a Spořílka všem jen doporučuji... 
číst více

Miroslav Andrš, Blansko, 16. 6. 2016  
Myslel jsem, že si všechny spotřebiče vyberu sám jednotlivě, ale pak jsem objevil Spořílkovi sety na míru. Vyplnil jsem, co jsem věděl a čekal na odpověď. Ta přišla rychle, moje požadavky byly dodrženy, líbila se mi i příznivá cena. Co rozhodně doporučuji jsou spotřebiče s prodlouženou zárukou, mám trouby a desku od Beka a neměnil bych...  číst více

Staňte se také naším spokojeným zákazníkem

 

 

 

Značky kuchyňských spotřebičů, za které dáme ruku do ohně

Kvalitní značky kuchyňských spotřebičů

Nevidíte zde svého favorita? Umíme nabídnout i jiné značky, ale výrazně doporučujeme tyto. S nimi máme jen ty nejlepší zkušenosti a vážně si za nimi stojíme. Jejich spotřebiče prodáváme už roky, jsou kvalitní a navíc na ně umíme nabídnou bezkonkurenční ceny.

 

 

 

Chcete od nás kuchyň snů? Stačí vyplnit nezávazný formulář a zjistíte, jaký set a za kolik vám ho nabídneme

 

Chci vyplnit nezávaznou poptávku spotřebičů