461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Mora VTPS777BX

Multifunkční trouba Mora s 22 pečicími programy. Energetická třída A+, funkce pro čištění trouby a celkový objem 77 litrů.

 • více než 5 ks skladem
 • 26. 9. 2023 u vás doma
 • doprava zdarma po celé ČR
 • energetická účinnost A+
Našli jste lepší cenu?
14 090 Kč Včetně DPH, 73 Kč PHE a dopravy
Mora VTPS777BX
 • doprava zdarma
 • horký vzduch
 • Mora VTPS777BX
 • Mora VTPS777BX
 • Mora VTPS777BX

Doporučujeme dokoupit

Trouba
Vysouvání plechu teleskopické
Počet teleskopických výsuvů 1
Objem trouby 77 ℓ
Funkce pro čištění trouby ano
Ovládání
Displej ano
Ovládání dotykové + mechanické
Dětská pojistka ano
Spotřeba a šetrnost
Energetická třída A+
Napětí 230 V
Maximální příkon 3500 W
Vlastnosti a výbava
Barva nerez
Minutka ano
Programy a funkce
Počet programů 22
Ventilátor ano
Gril ano
Kruhové topné těleso ano
Horní a spodní ohřev ano
Příslušenství
Plech 1 ks
Rošt 1 ks
Další příslušenství
 • pekáč
Rozměry
Šířka 59,5 cm
Hloubka 56,4 cm
Výška 59,5 cm
Obecné informace
Značka Mora

Horký vzduch

Kruhové topné těleso a ventilátor vytváří pravý horký vzduch, který zajišťuje zcela rovnoměrné proudění teplého vzduchu v troubě. Představuje tak optimální nástroj pro přípravu až tří pokrmů najednou.

Přečtěte si více →

Extra velký objem s nízkou spotřebou el. energie

Thumb nepojmenovaný 51

Extra velký objem s nízkou spotřebou el. energie

I při extra velké kapacitě trouby až 77 l nedochází k zvýšení spotřeby energie na cyklus. Vnitřek trouby je vybaven 100% kvalitním smaltovaným povrchem, trojitý nátěr podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Toto řešení spolu s kvalitní izolací trouby a několika sklům ve dvířkách přináší úsporu energie a vynikající výsledky pečení.

Dokonalý přehled o pečení

Thumb nepojmenovaný 52

Dokonalý přehled o pečení

Občas vám to nedá a chtěli byste zjistit, jak se jídlu v troubě daří? Otevírat dvířka se ale nevyplácí, protože tak unikne mnoho tepla a nějaký čas trvá, než se trouba znovu vyhřeje na požadovanou teplotu. Proto je tato trouba vybavená skleněnými dvířky a kvalitním vnitřním osvětlením. Díky tomu můžete nakouknout dovnitř, kdykoli se vám zlíbí.

Extra velký objem

Thumb nepojmenovaný 64

Extra velký objem

Hravě připravíte hostinu pro celou rodinu. Pečená krůta nebo 3 různé chody pečené najednou na několika plechách. V této troubě s objemem 77 litrů se vždycky najde místo pro všechno, co máte rádi.

Rovnoměrné pečení

Thumb nepojmenovaný 53

Rovnoměrné pečení

Uvnitř propečené, na povrchu křupavé. Přesně takové bude kuřátko upečené v této troubě díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře rozmístěná topná tělesa se postarají o to, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam má. Zaoblený vnitřní prostor trouby je inspirovaný tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

Do 5 minut připravená k pečení

Thumb nepojmenovaný 54

Do 5 minut připravená k pečení

Zvykli jste si, že předehřátí trouby trvá celou věčnost? Na to teď zapomeňte. Tato trouba se předehřeje na 200 ˚C do 5 minut, což je mnohem rychleji, než bývá zvykem. Navíc nic nemusíte hlídat, světelná a zvuková signalizace vás upozorní, že můžete s pečením začít.

Využijte sílu páry

Thumb nepojmenovaný 74

Využijte sílu páry

I v domácí troubě můžete upéct dobrý chléb. Ovšem když si na pomoc přizvete ještě páru, upečete chléb, který bude jako z pohádky. Uvnitř nadýchaný, na povrchu křupavý. Prostě takový, jaký ho máme všichni nejraději. Program s extra párou se o vše postará, a vy už si jen budete užívat tu nebeskou vůni čerstvě upečeného chleba.

Pečte na několika úrovních najednou

Thumb nepojmenovaný 56

Pečte na několika úrovních najednou

Uspořádejte doma oslavu nebo pozvěte přátele na nedělní brunch. Abyste uspokojili mlsné jazýčky všech, nemusíte už trávit hodiny v kuchyni a prohazovat jednotlivé plechy v troubě. Díky velké kapacitě upečete až 5 plechů najednou. Ať už to budou hranolky, koláč nebo pizza, můžete se spolehnout, že na všech úrovních bude jídlo upečené rovnoměrně a perfektně. Bez ohledu na to, jestli jsou umístěné v horní nebo spodní části trouby.

Pizza jako od italských mistrů

Thumb thumb nepojmenovaný 46

Pizza jako od italských mistrů

Vyválejte těsto na co nejtenčí placku, pořádně zatopte v troubě, a vychutnejte si parádní pizzu jako z vaší oblíbené restaurace! Kouzlo přípravy pizzy v domácích podmínkách tkví v první řadě v perfektně vyhřáté troubě. Se speciálním programem Pizza vyšplhá teplota až na 300 ˚C, takže se pizza připraví rychle, těsto zůstane měkké a náplň bude čerstvá.

Mražená a hotová jídla bleskově na stole

Thumb nepojmenovaný 57

Mražená a hotová jídla bleskově na stole

Hotovky většinou volíme tehdy, když nás tlačí čas. Se speciálním programem pro hotová a mražená jídla ho ušetříte ještě víc, protože si připravíte chutný oběd rychleji, bez nutnosti předehřívání trouby. Výsledek však bude dokonalý, a tak si v klidu vychutnáte třeba kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo croissanty.

Fritujte s minimem tuku

Thumb nepojmenovaný 58

Fritujte s minimem tuku

Mlsejte bez výčitek a vychutnejte si oblíbené smažené dobroty v mnohem zdravější podobě. Při horkovzdušném fritování můžete použít mnohem menší množství tuku nebo dokonce vůbec žádný tuk. Překvapí vás, jak skvělé mohou být takto upečené hranolky nebo kuřecí křídla.

Promyšlené grilování

Thumb nepojmenovaný 60

Promyšlené grilování

Jak ugrilovat maso nebo zeleninu tak, aby byl povrch krásně zlatavý a vnitřek lahodně šťavnatý? Dumat nad tím už nemusíte, o vše se postará dvojité grilovací těleso. Větší topná spirála obklopuje ještě jednu menší, což zabezpečuje dokonalé propečení bez rizika spálení.

Super jemné a šťavnaté maso

Thumb nepojmenovaný 61

Super jemné a šťavnaté maso

Program je ideální pro jemné, pomalé a rovnoměrné pečení, díky čemu se šťávy uzavřou uvnitř a jídlo zůstane super jemné a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Vy víte co, trouba ví jak

Thumb nepojmenovaný 62

Vy víte co, trouba ví jak

Zapnout troubu, vybrat program a už si jen počkat na skvělé jídlo. Tato trouba přesně ví, co dělá. Vyberte jenom typ jídla a jeho hmotnost, trouba zvolí správnou teplotu, topná tělesa a nastaví čas přípravy. Na výběr máte až 22 automatických programů.

Dopředu nastavte průběh pečení

Thumb nepojmenovaný 63

Dopředu nastavte průběh pečení

Zlatavého povrchu u zapečeného jídla nebo křupavé kůrky kuřete nejlépe dosáhnete tím, že na závěrečných několik minut zvýšíte teplotu v troubě. Co když na to ale zapomenete? S funkcí Pečení v krocích dáte troubě všechny instrukce na začátku přípravy, takže všechno pohlídá za vás. Vy tak můžete naopak úplně vypnout a věnovat čas třeba odpočinku.

Pro kontrolu teploty

Thumb nepojmenovaný 65

Pro kontrolu teploty

Některé recepty vyžadují preciznost a přesnost na jednotky stupňů. Pomocí termosondy získáte přehled o teplotě uvnitř jídla bez toho, abyste museli otevírat dvířka.

Snadné a tiché otevírání a zavírání

Thumb nepojmenovaný 66

Snadné a tiché otevírání a zavírání

Speciální mechanika dvířek vyžaduje pouze jemný tah a věci se dají do pohybu. Žádné vrzání ani těžký dopad při zavírání nečekejte.

Snadno posuvná vodítka pro vaše pohodlí

Thumb nepojmenovaný 67

Snadno posuvná vodítka pro vaše pohodlí

Vyndávání rozžhavených pekáčů z trouby nikdy nebylo snazší. Speciální teleskopické rošty z bytelného kovu velmi snadno vysunete i s vaším připraveným pokrmem, který pak jednoduše vyjmete. Tuto mechaniku oceníte třeba i v případě, že potřebujete posypat pokrm v průběhu pečení třeba strouhaným sýrem.

Samočištění bez nutnosti drhnutí

Thumb nepojmenovaný 75

Samočištění bez nutnosti drhnutí

Zapomeňte na drhnutí drátěnkou nebo seškrabávání připečeného jídla. Čištění trouby je čas od času potřeba, ale ideální je, pokud se o něj vůbec nemusíte starat. Zapněte funkci pyrolytického čištění, kdy během teploty 460 °C dojde ke spálení všech nečistot. Na vás už bude jen setření drobných částí popela hadříkem po vychladnutí trouby.

Parní čištění pro odstranění většího znečištění

Thumb nepojmenovaný 69

Parní čištění pro odstranění většího znečištění

Pokud po pečení zůstalo v troubě silnější znečištění, pára s ním rychle zatočí. Stačí, když do rozehřáté trouby vložíte hned po přípravě pokrmu plech s vodou a zapnete čisticí program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a jakmile trouba vychladne, snadno je setřete hadříkem.

Pozor, tato dvířka nepálí

Thumb nepojmenovaný 70

Pozor, tato dvířka nepálí

Kolem této trouby nemusíte chodit jako kolem horké kaše. Jsou totiž navržena tak, že dokonale izolují a teplo si tak ven cestu nenajde. Trouba je tak bezpečnější pro všechny členy domácnosti včetně dětí a domácích zvířat. Navíc díky tomu, že teplo neuniká, ušetříte za energii.

Profesionální servírování

Thumb nepojmenovaný 71

Profesionální servírování

Servírujte jídlo profesionálně jako v dobrých restauracích. Nahřáté talíře zabraňují ztrátě chuti a zajišťují, že jídlo chutná tak dobře, jak by mělo. Funkce nahřeje vaše nádobí na správnou teplotu, v rozmezí 30 až 80 °C.

Dokonalá zlatavá kůrka

Thumb nepojmenovaný 72

Dokonalá zlatavá kůrka

Přednastavená funkce automatického gratinování je ideálním pomocníkem při dokončování pečení, například pro roztavení sýru na zapékané zelenině, vytvoření zlatavé kůrky na pečeném kuřeti nebo zkaramelizování medu na kachně. Funkce dle modelu aktivujte po ukončení pečení stisknutím tlačítka nebo výběrem z menu. Funkce automaticky spustí velké grilovací těleso při teplotě 300 ˚C po dobu 10 minut. Lze ji aktivovat nejdřív po 10 minutách pečení.

Přizpůsobte troubu vaším preferencím

Thumb nepojmenovaný 73

Přizpůsobte troubu vaším preferencím

Některá nastavení lze přizpůsobit podle vašich přání. Můžete nastavit hlasitost zvukových signálů, změnit úroveň osvětlení displeje či vypnutí zobrazování hodin přes standby režim. Pokud často pečete recepty, které vyžadují předehřátou troubu, můžete také aktivovat funkci rychlého předehřátí k vybraným typům ohřevu. Díky adaptivní funkci si trouba zapamatuje poslední nastavenou dobu pečení. Noční režim po aktivaci automaticky ztlumí displej během noci.

Vlastnosti

 • Elektrická pyrolytická trouba samostatná s funkcí páry
 • Klenutý tvar trouby
 • Ergonomický knoflík pro potvrzení a výběr nastavení
 • Dotykové programovatelné hodiny se zobrazením teploty a způsobu ohřevu
 • Programování doby pečení
 • Odložení startu s automatickým vypnutím
 • Kuchyňská minutka
 • Možnost regulace teploty 30-300 °C
 • Automatické režimy pečení: Pizza 300 °C, pomalé pečení, mražená a hotová jídla, horkovzdušné fritování bez tuku
 • 22 automatických programů pečení
 • Funkce pečení v krocích
 • Gratinování
 • Sabat
 • Auto předehřívání
 • Extra pára 3 programy pečení v páře
 • Rychlý předehřev trouby
 • Rozmrazování
 • Ohřev talířů/jídla
 • Výsuvné teleskopické rošty (1 úrovně) s klik systémem
 • Tlumené zavíraní & tlumené otvírání dvířek
 • PYRO CLEAN funkce samočištění trouby
 • Nerez s úpravou proti otiskům prstů
 • Osvětlení trouby
 • Personalizace nastavení (denní čas, hlasitost zvukového signálu, displej)
 • Paměť posledního nastavení času pečení
 • Čtyřdílné sklo dvířek s tepelným deflektorem (Ultra CoolDoor Quadro)
 • Příslušenství: 1x pekáč, 1x rošt, 1x mělký plech
 • Termosonda

Programy

 • Elektrický gril - malý s dolním topným tělesem
 • Elektrický gril - malý s dolním topným tělesem a ventilátorem
 • Kruhové těleso s ventilátorem a malým grilem
 • Program Pizza 300 °C
 • Program pro horkovzdušné fritování bez tuku
 • Program pro mražená a hotová jídla
 • Dolní a kruhové těleso s ventilátorem
 • Elektrický gril
 • Elektrický gril s ventilátorem
 • Horní a dolní těleso s ventilátorem
 • Horní a dolní topné těleso
 • Horní a dolní topné těleso s ventilátorem
 • Kruhové těleso s ventilátorem
 • Ohřev talířů
 • PyroClean - pyrolytické čištění
 • Rozmrazování
 • Rychlý předehřev trouby
 • Udržování teploty
 • Horkovzdušný ohřev
 • Horní a dolní těleso s párou
 • Kruhové těleso s ventilátorem a párou

Parametry

 • Energetická třida A+
 • Objem trouby 77 l
 • Jmenovitý příkon: 3,5 kW
 • Elektrické napětí: 230 V

Diskuse k výrobku Mora VTPS777BX

Zeptejte se našeho odborníka (Mora VTPS777BX)

Obrázek slouží jako ochrana proti hromadnému rozesílání emailů.

Možná se už někdo ptal

Některé dotazy našich zákazníků se neustále opakují, proto jsme sepsali ty nejčastější.

Podívejte se, možná tam bude právě ten váš. Pokud ne, neváhejte vyplnit formulář vlevo.
Co nejdříve se vám ozveme.

Zobrazit časté dotazy
Zatím se nikdo na nic nezeptal. Buďte první!

Nákup na splátky

Nakupování na splátky na internetu nikdy nebylo rychlejší a jednodušší. Díky online podpisu si můžete celou žádost vyřídit z vašeho počítače během několika minut.

Jak to funguje?

 1. Vyplníte formulář - Vyberete si u nás zboží, vyplníte objednávku a jako způsob platby zvolíte "Na splátky". Po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky společnosti Homecredit, kde vyplníte formulář a vyberete si splátkový program, který vám vyhovuje.
 2. Schválení úvěru - Úvěrová společnost posoudí vaši žádost na poskytnutí úvěru a obratem vám dá vědět, zdali je vše v pořádku a úvěr byl schválen. Ke schválení vám postačí platný občanský průkaz.
 3. Podpis smlouvy - Po schválení podepíšete úvěrovou smlouvu. Je na vás, zdali si smlouvy vytisknete a podepíšete, případně to vyřídíte s kurýrem, nebo využijete rychlý online podpis přes SMS zprávu. Jakmile bude smlouva podepsána, dostaneme pokyn a objednané zboží vám pošleme.
Chcete vědět více?