461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Whirlpool Green Generation je zcela novou řadou inovativních spotřebičů, které revoluční technologií 6. smysl pomáhají snižovat spotřebu elektrické energie a vody v domácnostech. Pračky, myčky nádobí, chladničky a mrazničky Green Generation minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Každý spotřebič přesně stanoví, kolik vody a energie je zapotřebí pro dosažení co nejlepšího výsledku.

Úspory, které novými technologiemi zákazník získá, jsou opravdu vysoké. Nyní nastává nejvhodnější okamžik pro výměnu starého spotřebiče – v obchodech se objevují spotřebiče Whirlpool s logem Green Generation.

Produkt Úspora za 10 let
Pračka* 10 700 Kč
Myčka** 7 560 Kč
Kombinovaná chladnička*** 17 500 Kč
Skříňová mraznička**** 7 500 Kč
  • * ušetříte s pračkou Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem pračky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
  • ** ušetříte s myčkou nádobí Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem myčky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
  • *** ušetříte s kombinovanou chladničkou Green Generation ve srovnání s 10 let starou kombinovanou chladničkou (4,85 Kč/kWh)
  • **** ušetříte s mrazničkou Whirlpool ve srovnání s 10 let starou skříňovou mrazničkou (4,85 Kč/kWh)

Zelené praní

S pračkou Whirlpool Green Generation se nebudete cítit provinile, budete-li prát, kdykoliv se vám zachce. I když budete mít jen pár kousků špinavého prádla, prostě navolíte program a teplotu a technologie 6. smysl Whirlpool se přizpůsobí náplni vašeho prádla. Ušetříte až 50 % energie, vody i času a přesto dosáhnete vynikajících výsledků.

Zelené mytí

Zapomeňte na čas strávený u kuchyňského dřezu. Myčka nádobí Whirlpool Green Generation umožňuje zvolit program mytí podle míry znečištění. Ušetříte tak až 50 % energie, vody a času. Díky funkci Multizone máte možnost vybrat pouze část košů, které skutečně potřebujete, ať již chcete mýt sklenky na šampaňské anebo hrnce a pánve. Technologie Whirlpool 6. smysl zaručí, že bude spotřebováno pouze tolik vody a energie, kolik je zapotřebí pro konkrétní druh nádobí.

Zelené chlazení a mrazení

Chladničky a mrazničky Whirlpool Green Generation s technologií 6. smysl trvale udržují optimální teplotu a vlhkost. Zaručují, že množství spotřebované energie je udržováno na minimu, zatímco doba, kdy potraviny zůstávají čerstvé a chutné, se prodloužila na maximum. Energetická třída A++ umožňuje snížit spotřebu energie až o 30 % ve srovnání se spotřebiči třídy A+ a o plných 45% ve srovnání s modely třídy A. Chladničky Whirlpool Green Generation nabízejí funkci “Vacation mode”. Navolte tuto funkci u chladící sekce, až budete odjíždět na dovolenou a ušetříte až 25 % energie. Funkce “Poloviční náplň” nabízí další úsporu energie v případě, že je mraznička Green Generation zaplněna jen částečně.

Další informace na www.green-generation.cz

 

Stačí si jen vybrat

Nevíte si rady s výběrem pračky? Získejte zdarma a hned e-mailem knihu "Jak vybrat pračku"

 

Vybraným parametrům nevyhovují žádné výrobky. Vypnout filtr