Spořílek.cz v rámci poskytování služeb využívá cookies. Použitím stránek s tím souhlasíte. Zakázat je můžete v nastavení prohlížeče, budete pak ale omezeni v některých funkcích. Více informací.

461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Čertovské slevy Čertovské slevy

Whirlpool Green Generation je zcela novou řadou inovativních spotřebičů, které revoluční technologií 6. smysl pomáhají snižovat spotřebu elektrické energie a vody v domácnostech. Pračky, myčky nádobí, chladničky a mrazničky Green Generation minimalizují negativní dopady na životní prostředí. Každý spotřebič přesně stanoví, kolik vody a energie je zapotřebí pro dosažení co nejlepšího výsledku.

Úspory, které novými technologiemi zákazník získá, jsou opravdu vysoké. Nyní nastává nejvhodnější okamžik pro výměnu starého spotřebiče – v obchodech se objevují spotřebiče Whirlpool s logem Green Generation.

Produkt Úspora za 10 let
Pračka* 10 700 Kč
Myčka** 7 560 Kč
Kombinovaná chladnička*** 17 500 Kč
Skříňová mraznička**** 7 500 Kč
  • * ušetříte s pračkou Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem pračky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
  • ** ušetříte s myčkou nádobí Green Generation ve srovnání s 10 let starým modelem myčky Whirlpool (4,85 Kč/kWh, 80 Kč/m3 vody)
  • *** ušetříte s kombinovanou chladničkou Green Generation ve srovnání s 10 let starou kombinovanou chladničkou (4,85 Kč/kWh)
  • **** ušetříte s mrazničkou Whirlpool ve srovnání s 10 let starou skříňovou mrazničkou (4,85 Kč/kWh)

Zelené praní

S pračkou Whirlpool Green Generation se nebudete cítit provinile, budete-li prát, kdykoliv se vám zachce. I když budete mít jen pár kousků špinavého prádla, prostě navolíte program a teplotu a technologie 6. smysl Whirlpool se přizpůsobí náplni vašeho prádla. Ušetříte až 50 % energie, vody i času a přesto dosáhnete vynikajících výsledků.

Zelené mytí

Zapomeňte na čas strávený u kuchyňského dřezu. Myčka nádobí Whirlpool Green Generation umožňuje zvolit program mytí podle míry znečištění. Ušetříte tak až 50 % energie, vody a času. Díky funkci Multizone máte možnost vybrat pouze část košů, které skutečně potřebujete, ať již chcete mýt sklenky na šampaňské anebo hrnce a pánve. Technologie Whirlpool 6. smysl zaručí, že bude spotřebováno pouze tolik vody a energie, kolik je zapotřebí pro konkrétní druh nádobí.

Zelené chlazení a mrazení

Chladničky a mrazničky Whirlpool Green Generation s technologií 6. smysl trvale udržují optimální teplotu a vlhkost. Zaručují, že množství spotřebované energie je udržováno na minimu, zatímco doba, kdy potraviny zůstávají čerstvé a chutné, se prodloužila na maximum. Energetická třída A++ umožňuje snížit spotřebu energie až o 30 % ve srovnání se spotřebiči třídy A+ a o plných 45% ve srovnání s modely třídy A. Chladničky Whirlpool Green Generation nabízejí funkci “Vacation mode”. Navolte tuto funkci u chladící sekce, až budete odjíždět na dovolenou a ušetříte až 25 % energie. Funkce “Poloviční náplň” nabízí další úsporu energie v případě, že je mraznička Green Generation zaplněna jen částečně.

Další informace na www.green-generation.cz

 

Stačí si jen vybrat

Nevíte si rady s výběrem pračky? Získejte zdarma a hned e-mailem knihu "Jak vybrat pračku"

 

Vybraným parametrům nevyhovují žádné výrobky. Vypnout filtr