461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Zbavte se alergenů, zvířecích chlupů a zašlapaných koberců

aktualizováno: 17. 6. 2024 Katka Vodová
Svědění očí a nosu, rýma, těžké dýchání. Za to vše můžou alergeny jako je prach, pyl, roztoči a chlupy domácích mazlíčků. Jak s nimi zatočit? 
 

 

 

Čisticí prostředky, prášky na praní a antialergenní spreje většinou nezabírají.

Nejúčinnějším nástrojem pro jejich zničení je výkonný vysavač s vodní filtrací. Silný tah dostane alergeny tam, kam potřebujeme - do vody. Tu stačí z vysavače pouze vylít do záchodu.

 

 

Jak funguje vodní vysávání?

Vodní vysávání je podobné tomu bezsáčkovému. Vysavač s vodním filtrem nasaje prach a ten projde hadicí do nádoby s vodou, kde se smočí. Vzduch proudí dále a případné zbytky nečistot zachytí výstupní filtr. Poté stačí nádobu s prachem už jen vylít a vypláchnout.

 

Nejoblíbenější vodní vysavač - LIV Aquafilter 2000

Vše v jednom - vysaje, vytře, vyčistí

  • 3v1 - Suché i mokré vysávání a funkce čištění
  • Dokonalá vodní filtrace plnící přísná laboratorní kritéria
  • Zbaví vás prachu, pylů, roztočů i dlouhých chlupů
  • Tepování vyčistí i zašlapané koberce a autočalounění
  • Dlouhá životnost a levný servis
  • Velká sací síla a dlouhá hadice (2,2 m)
  • Ideální rozměr 55x39 cm, váha 8,3 kg

 

 

Tisíce uživatelů a výborné hodnocení

Nejlepší doporučení je zkušenost spokojeného uživatele, který má LIV Aquafilter doma.

„Potřeboval jsem tepování a zároveň suché vysávání a tento produkt mi splňuje vše. Jednoduchá obsluha a složení a rozložení zvládne opravdu každý. Zkušenosti mám dobré i když vysavač vlastním teprve krátkou dobu. Vysavač má opravdu sací výkon obdivuhodný. Je mobilní a koberec je opravdu řádně vyčistěn“.

Ladislav Zítek, zakoupil u Spořílek.cz, 16. 5. 2016

„Vysavač jsem si pořídil na základě recenzí, jeho využití a ceny. Vhodný do bytů s chlupatými zvířátky. Vhodný pro vysávání všech povrchů. Nemusím kupovat sáčky do vysavače, které jsem musel u jiných vysavačů často měnit.“

Pavel Šindelář, zakoupil u Spořílek.cz, 6. 1. 2016

Je to celmi kvalitní přístroj za málo peněz. Při dodržení všech podmínek v návodu vydrží přístroj opravdu dlouho. Již tento vysavač používám několik let. Vysavač používám časo a hodně jej zatěžuji. Nejvíce oceňuji také dostupnost všech dílů za přijatelné ceny.“

Jíra Jaroslav, zakoupil u Spořílek.cz, 15. 9. 2015

 

Značka LIV jako záruka kvality

Společnost LIV je evropským výrobcem vysavačů s padesátiletou tradicí. Její úspěšnost potvrzuje více než 1 milion spokojených zákazníků ročně. Používání kvalitních materiálů osvědčuje certifikát jakosti ISO 9001 vydaný Mezinárodní organizací pro normalizaci. Výrobky splňují požadavky evropské normy kvality ČSN EN 14121.

 

Levný servis i příslušenství

Předností značky LIV je dostupnost a cenová přijatelnost náhradních dílů a servisu. Když se vám po pádu ze schodů ulomí kolečko, koupíte ho u nás za 20 Kč. Pokud vám dítě špatným zacházením zničí motor, nemusíte hned kupovat nový vysavač, my vám ho vyměníme, a to za dobrou cenu a rychle. Náhradní díly máme skladem a opravy provádíme téměř ihned.

 

Čeká na vás v našem skladě

    Liquid error: internal

 

 

Katka Vodová

Autorka: Katka Vodová
katka@sporilek.cz
Facebook Spořílek.czTwitter Spořílek.czYoutube Spořílek.czGoogle Plus Spořílek.cz

Jsem zatím stále školou povinná, do Magazínu tak přispívám pouze ve svém volném čase. Zjistila jsem, že spoustě lidí dělá problémy výběr elektro spotřebičů, snažím se proto pro ně psát přehledné rádce, kteří výběr usnadní. Občas také přidám článek s tipy do domácnosti.

Kategorie článku