461 100 150 Po–Pá 9.00–16.00 zavolejte mi

Western Digital

Western digital 250x200

Výrobky od značky Western Digital můžete nalézt v těchto kategoriích:

Western Digital — výrobky ze všech kategorií

Vybraným parametrům nevyhovují žádné výrobky. Vypnout filtr

Western Digital

Společnost tvoří celosvětově tisíce lidí, kteří se vám snaží pomoci se sběrem, správou a používáním digitálních informací.

Spolehlivé pevné disky a SSD disky jsou všude tam, kde najdete digitální informace a obsah, od počítačů k externím a přenosným úložným zařízením, a od digitálních videorekordérů ve vašich obývacích pokojích až po sofistikované systémy v lékařském, vojenském, leteckém, výrobním a telekomunikačním odvětví. Mezi WD zákazníky patří ty největší společnosti na světě, stejně jako Vy, pokud právě teď používáte disk od společnosti WD.

WD vysokokapacitní disky s dlouhou životností bezpečně uchovají na vašich počítačích videa, hudbu a fotografie, jsou tiché, energeticky nenáročné a váš obsah rychle dopraví. Jelikož velká část toho, co v současnosti děláme, je zaznamenávána v digitální formě, WD usnadňuje bezpečné ukládání a sdílení částí našich životů a vytváření záloh a tím zabraňuje případné ztrátě dat. WD navrhuje a prodává externí úložná zařízení pro snadné připojení (tzv. plug-and-play), která zvyšují kapacitu našich počítačů a osobních videorekordérů. Mají na sobě štítek WD a můžete je najít u maloobchodníků po celém světě. WD vyrábí i mediální přehrávače, abyste si mohli užít sledování digitálního obsahu na největší obrazovce ve vašem domě – vašem televizoru.